nabytektop24.cz

Zelený mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam 75×75 cm s černou podnoží

Zelený mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam 75x75 cm s černou podnoží - eleganci a moderní design do vašeho interiéru. Vyberte si z nabídky konferenčních stolků a doplňte svůj obývací pokoj nebo pracovnu o kousky s osobitým stylem.
EAN: 5603449626197
Zelený mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam 75x75 cm s černou podnoží
Do obchodu »
Značka: Temahome
16 082

Designový konferenční stolek Gleam od značky TEMAHOME zaujme svým kontrastem mezi mramorovou deskou a elegantní chromovanou podnoží. Díky mnoha barevným variantám mramoru a černě lakované/chromované podnoži nabízí Gleam desítky různých kombinací. Stolek se skvěle hodí do moderních až glamour interiérů.

Pozor.: Vlivem přírodního materiálu může docházet k lehkým barevným odchylkám.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Šířka 75 cm. Délka 75 cm. Deska Mramor. Podnož Lakovaný kov. tloušťka desky 2 cm. max. nosnost 18 kg. Barva Zelená. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . .