nabytektop24.cz

Zelený obdélníkový jídelní stůl Banne Oval 180 x 90 cm

Zelený obdélníkový jídelní stůl Banne Oval 180 x 90 cm je ideální volbou pro moderní a stylovou kuchyni. Tento kvalitní jídelní stůl nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu a skvěle se hodí pro večeře nebo společenské události. Vyberte si tento elegantní kus nábytku a užijte si pohodlné a stylové posezení u jídla.
EAN: 8718548064096
Zelený obdélníkový jídelní stůl Banne Oval 180 x 90 cm
Do obchodu »
Značka: Banne
57 309

Prostorný jídelní stůl Oval vás zaujme svou deskou – ta je opatřena vrstvou z barevného linolea, díky které se stůl stává velice odolným. Pod linoleem najdete březovou překližku, která svým přírodním zbarvením dodává stolu přírodní nádech. Stůl můžete využít v soukromých i veřejných interiérech. Vybrat si můžete ze tří různých barevných provedení.

Pozn.:  Interiérové fotografie jsou ilustrační, vyobrazená barva desky neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva desky je zelená.

Ostatní parametry: Výška 74,5 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 90 cm. Max. nosnost 100 kg. Deska Překližka, linoleum. Podnož Lakovaný kov. Designér Peter van de Water. Barva Zelená. Materiál Laminát. Materiál Překližka. 3D modely Ano. Materiál podnože Kov.